חדשות

פרופ' ענת לבנשטיין בצמרת רופאי העיניים המשפיעים בעולם

The Ophthalmologist בחר זו השנה השלישית ברציפות במנהלת מערך רפואת העיניים ב"איכילוב" לאחת ממאה רופאי העיניים המובילים והמשפיעים ביותר בעולם

פרופ' ענת לבנשטיין, מנהלת מערך העיניים ב"איכילוב" ואחת מ-100 רופאי העיניים המוביילם בעולם

פרופ' ענת לבנשטיין, מנהלת מערך רפואת העיניים במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, נבחרה זו השנה השלישית ברציפות לאחת מרופאי ורופאות העיניים המובילים והמשפיעים ביותר בעולם. את הדירוג בשם Power List מבצע מדי שנה כתב העת המקצועי ברפואת העיניים The Ophthalmologist.

הדירוג (לשנת 2020) פורסם שלשום ומבוצע על פי בחירה של רופאי עיניים הממליצים על המועמדים לרשימת כבוד זאת. הפעם הכליל כתב העת ברשימת הכבוד 100 מובילים ברפואת עיניים בעולם, אלא שהוא העניק דירוג של העשיריה הראשונה ובהמשך את כל שאר הרופאים ששמותיהם מופיעים לפי שמותיהם בסדר אל"ף-בי"ת. עורכי הרשימה ציינו כי היא בוצעה לפני שהחלה פנדמיית הקורונה ובטרם ידועה השפעתה על רפואת העיניים.

במקום הראשון דורגה פרופ' קרול שילדס, מנהלת השירות האוקולר-אונקולוגי בבית החולים לרפואת עיניים ואוניברסיטת ג'פרסון בפילדלפיה. במקום השני פרופ' איקבל (אייק) אחמד הקנדי ובמקום השלישי פרופ' בוריס מליוגין מנתח עיניים ממוסקבה.

ברשימת כבוד זאת לשנת 2019, הקודמת לזו שפורסמה עתה, נכללה פרופ' לבנשטיין בין 50 הרופאים והרופאות המשפיעים בעולם וב-2018 – בעשיריה הראשונה.

לרשימת הכבוד המלאה ל-2020 – ליחצו כאן

נושאים קשורים:  פרופ' ענת לבנשטיין,  רפואת עיניים,  חדשות,  איכילוב
תגובות
אנונימי/ת
02.04.2021, 17:58

בעבר זכור לי רופא מהעליה הרוסית שהיה מנהל מחלקה ואפילו מורה של חלק מרופאי העיניים בבית החולים אבל מסיבות אדמיניסטרטיביות הוחזק שנים כתורן מיון עיניים בימים ובשעות שלא היו נוחים לאחרים. שילמו לו פרוטות. זה היה נוח למנהלים. הוא לא העז להתלונן. ניצלו אותו היטב.

אנונימי/ת
07.04.2021, 12:38

כאשר עבדתי באיכילוב לא ידעתי שאני כה בר מזל.
זוכר אותה צועקת על רופאים.
זוכר רופאים שעזבו בטריקת דלת ועשו קריירות נאות הרחק ממנה
זוכר אותה עם שעון ביד צדה מאחרים בבקר.
זוכר אותה מחפשת בתיקי החולים היעדר חותמת של רופא שבדק.