פרופ' אלעד מויסייב התמנה למנהל מחלקת עיניים במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא. הוא מחליף בתפקיד את פרופ' אהוד אסיה.

פרופ' מויסייב הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב ונטל חלק בתכנית לסטודנטים מצטיינים. לאחר סיום לימודיו, שירת כרופא צבאי במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל. מויסייב התמחה ברפואת עיניים במחלקת עיניים במרכז הרפואי תל אביב - איכילוב והשלים התמחות-על בניתוחי רשתית בבית החולים של אוניברסיטת קליפורניה.

בשנים האחרונות שימש כרופא בכיר במחלקת העיניים בבית החולים  איכילוב בתל אביב. תחומי התמחותו: טיפול במגוון מחלות הרשתית, ניתוחי קטרקט וניתוחי רשתית לצד טיפול באובאיטיס ובטראומה של העין.

בנוסף פעיל פרופ' מויסייב במחקר ובהוראת סטודנטים ומתמחים. הוא שימש כרכז לימודי רפואת העיניים באוניברסיטת תל אביב ונבחר לוועד איגוד רופאי העיניים בישראל. משמש באיגוד כיו"ר ועדת הכנסים.

כמו כן, הוא חבר באיגודים מקצועיים בינלאומיים בתחום רפואת העיניים וזכה בכמה פרסים, בהם פרס המחקר מטעם ה-Retina Society. בנוסף הוא עורך קבוע בעיתון איגוד רופאי העיניים בישראל ובעיתון הבינלאומי Journal of Ophthalmology.

עם כניסתו לתפקיד אמר פרופ' מויסייב: "אני נרגש על שנבחרתי לתפקיד ושמח להצטרף לצוות המקצועי של מחלקת העיניים במרכז הרפואי מאיר. בכוונתי להמשיך ולפתח את המחלקה ולהצעיד אותה להישגים בארץ ובעולם".

בית החולים מסר כי קודמו בתפקיד מנהל המחלקה, פרופ' אסיה, מקדיש את עיקר זמנו כיום למחקר ופיתוח אך ימשיך להיות פעיל קלינית ובהוראה.