חדשות

ד"ר ענאן עבאסי מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת

ד"ר עבאסי, מומחה למחלות ולניתוחי עיניים, מחליף בתפקיד את ד"ר מורשיד פרחאת שעבר ל"אסותא" חיפה

ד"ר ענאן עבאסי, סגן מנהל המרכז הרפואי זיו

ד"ר ענאן עבאסי מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת. ד"ר עבאסי בן 40, נשוי ואב לשניים, מתגורר בנצרת. בנוסף למומחיותו בתחום רפואת העיניים רכש תואר שני בגנטיקה מולקולרית בטכניון בחיפה והוא בוגר קורס מנהיגות והובלת שינוי למנהלים בבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת הרווארד בארה"ב. כמו כן, הוא בוגר עתודה ניהולית ברפואה בתכנית "ענבר" של משרד הבריאות, מומחה במינהל רפואי ותואר שני נוסף במינהל עסקים, MBA בהתמחות בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת תל אביב.

בתפקידיו הקודמים ניהל את מחלקת העיניים בבית החולים הצרפתי בנצרת ואת היחידה הגנטית במחלקת העיניים של המרכז הרפואי בני ציון בחיפה. בשנתיים האחרונות שימש כעוזר למנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר סלמאן זרקא.

עם כניסתו לתפקיד החדש הודה ד"ר עבאסי להנהלת "זיו" ולמנהלה ד"ר זרקא על הבעת האמון והבחירה בו לכהן בתפקיד בכיר ומאתגר. "כבוד גדול נפל בחלקי", אמר, "להיות חלק ממשפחת זיו. כעוזר מנהל בית החולים למדתי המון. פגשתי אנשים חדורי מוטיבציה ורצון לשתף פעולה על מנת לקדם ולשנות. אני שמח שאמשיך כאן. כולי אמונה כי בכוחות משותפים נמשיך להצעיד את המרכז הרפואי לקידמה, מצוינות, להמשך התפתחות ושגשוג".

ד"ר זרקא, שבירך אותו עם כניסתו לתפקיד החדש, אמר: "ד"ר עבאסי הוא שותף לעבודה הענפה הנעשית ב'זיו' בשנתיים האחרונות, במהלכן קידם כמה נושאים חשובים והשתלב היטב במשפחת זיו. אנו שמחים על קידומו ומאחלים לו המשך הצלחה ושותפות בקידום שירותי רפואה איכותיים ושוויוניים לתושבי הצפון".

נושאים קשורים:  מינוי,  המרכז הרפואי "זיו",  חדשות
תגובות

מברוק ענאן. בטוח שתצליח בתפקידך.

כל הכבוד .עלה והצלח

17.10.2023, 14:28

אשתך לא תומכת טרור?

אנונימי/ת
17.10.2023, 15:03

אדיר, ראשית אאחל לך החלמה מלאה ממחלתך.
שנית, גם אם זה נכון מה הקשר?
שלישית, אם כבר האדם הוא הנושא מבחינתך היה עדיף שתקפיץ כתבה יותר עדכנית. הוא הספיק להתמנות לסגן העמק.