חדשות

ד"ר אוצם חסיד מונה למנהל מחלקת העיניים במרכז הרפואי "זיו"

ד"ר חסיד, בן 44, רופא עיניים בכיר, מנתח רשתית, מאבחן ומטפל במחלות רשתית וקטרקט, מחליף בתפקיד את פרופ' יוסי פיקל

ד''ר אוצם חסיד, מנהל מחלקת עיניים החדש במרכז הרפואי "זיו" בצפת (צילום: "זיו")

ד"ר אוֹצֶם חסיד, רופא עיניים בכיר, מנתח רשתית, מאבחן ומטפל במחלות רשתית וקטרקט, מונה למנהל מחלקת העיניים במרכז הרפואי "זיו" בצפת. הוא מחליף את פרופ' יוסי פיקל, שעבר לבית החולים "אסותא" באשדוד.

ד"ר חסיד, בן 44, נשוי ואב לשניים, תושב ראש פינה, הוא בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. הוא התמחה ברפואת עיניים במרכז הרפואי "זיו", בבית החולים "סורוקה" ובתל השומר. הוא ביצע תת-התמחות במחלות ובניתוחי רשתית העין בוונקובר, קנדה. בנוסף, סיים גם התמחות ברדיולוגיה אבחנתית (דימוּת) בבית החולים "שערי צדק" בירושלים. הוא פרסם מאמרים מדעיים רבים בכתבי עת רפואיים מקצועיים בינלאומיים.

עם קבלת המינוי אמר ד"ר חסיד: "אני שמח מאוד על ההזדמנות שהוענקה לי, להוביל ולנהל את מחלקת העיניים המצוינת ב'זיו', שבה עברתי את ההתמחות ובה התפתחתי מקצועית בשנים האחרונות".

ד"ר חסיד הודה לד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי "זיו", "על הבעת האמון בי וביכולותיי, ולכל אנשי הצוות והמחלקה על התמיכה הרבה. כעת חשוב שנתמקד בהמשך הענקת הטיפול הטוב ביותר ובשאיפה המתמדת להתפתחות וקידמה".

ד"ר חסיד מסר כי בכוונתו להרחיב את מחלקת העיניים והשירותים המוענקים בה למטופלים, "כדי שתושבי הצפון לא ייאלצו עוד לכתת רגליהם למרכז הארץ ויוכלו לקבל כל מענה רפואי לו הם נזקקים בסמוך למקום מגוריהם. אני גאה על האפשרות שניתנה לי להמשיך ולרפא, להשפיע ולשפר כאן ב'זיו' - זה הבית שלי".

בנוסף לעבודתו כרופא עיניים בכיר ב"זיו" ובמרפאות הקהילתיות שבאזור, עוסק ד"ר חסיד גם בהדרכת סטודנטים מהפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בצפת. בית החולים מסר, כי מבין הסטודנטים הרבים שהוא מדריך, הראשון שהגיע לברכו על המינוי החדש היה אחיו הצעיר, אלדד, סטודנט לרפואה בפקולטה לרפואה בצפת, המבצע עתה במסגרת שנת לימודיו האחרונה, סבב קליני במחלקת העיניים.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  המרכז הרפואי "זיו",  ד"ר אוצם חסיד
תגובות