חדשות

פרופ' ניצה גולדנברג-כהן מונתה למנהלת מחלקת עיניים ב"בני ציון"

פרופ' גולדנברג-כהן מחליפה בתפקיד את פרופ' חנא גרזוזי, שפרש לגמלאות; מנכ"ל "בני ציון", ד"ר אמנון רופא: "מברך את ד"ר גולדנברג-כהן על בחירתה וכניסתה לתפקיד"

המרכז הרפואי "בני ציון" (מקור: ויקיפדיה)

פרופ' ניצה גולדנברג-כהן מונתה למנהלת מחלקת עיניים במרכז הרפואי "בני ציון" בחיפה. היא מחליפה בתפקיד את פרופ' חנא גרזוזי, ששימש בתפקיד במשך כ-14 שנה ופרש לגמלאות.

פרופ' ניצה גולדנברג-כהן (צילום: פרטי)

פרופ' ניצה גולדנברג-כהן (צילום: פרטי)

פרופ' גולדנברג-כהן נשואה ואם ל-3 ילדים. היא סיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות באוניברסיטת ת"א והיא בעלת תואר שני במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת ת"א. היא התמחתה ברפואת עיניים במרכז הרפואי "בילינסון" בפתח תקווה והיא בעלת שתי התמחויות על, האחת בעיניים-נויראופתלמולוגיה והשנייה ברפואת עיניים-ילדים ובניתוחי פזילה.

התמחויות אלה ביצעה באוניברסיטת ג'ונס הופקינס בבלטימור, ארה"ב. בתפקידיה הקודמים בעשור האחרון הקימה ושימשה כמנהלת השירות הנויראופתלמולוגי לילדים במרכז הרפואי "שניידר" וכמנהלת המעבדה לחקר העין ע"ש קריגר במכון המחקר של אוניברסיטת ת"א בקמפוס רבין. כמו כן, פרופ' גולדנברג-כהן היא בעלת מינוי פרופ' חבר במסלול הרגיל באוניברסיטת ת"א.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אמנון רופא, אמר כי הוא "מברך את ד"ר כהן על בחירתה וכניסתה לתפקיד מנהלת מחלקת עיניים בביה"ח . אני משוכנע כי אישיותה וכישוריה, לצד הניסיון המקצועי שצברה בעבודתה לאורך השנים, יתרמו להצלחתה בתפקיד זה."

מחלקת העיניים במרכז הרפואי "בני ציון" מציעה טיפול אשפוזי, אמבולטורי וניתוחי ע"י רופאים בכירים שהתמחו בתחומים שונים. למחלקה גם מרפאת חוץ פעילה וכן שירות למטופלים המגיעים דרך חדר מיון. המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה של הטכניון, מכשירה מתמחים וכן עוסקת בהוראה לסטודנטים לרפואה מהארץ ומחו"ל.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "בני ציון",  פרופ' ניצה גולדנברג-כהן,  ד"ר אמנון רופא,  מינויים
תגובות
12.04.2016, 09:12

ברכות לניצה היקרה