חדשות

יו"ר חדש לאיגוד רופאי העיניים: ד"ר דוד צדוק מאסף הרופא

מחליף את פרופסור חנא גרזוזי מבני ציון שכיהן בתפקיד במשך שתי קדנציות

יושב ראש חדש לאיגוד רופאי העיניים בישראל - ד"ר דוד צדוק מאסף הרופא מחליף בתפקיד את פרופסור חנא גרזוזי, מנהל מחלקת עיניים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה, שהיה בתפקיד במשך שתי קדנציות. פרופסור גרזוזי ימשיך לכהן כיו"ר בית הדין של הר"י, תפקיד שהוא ממלא מזה 7 שנים.

ד"ר צדוק הוא סגן מנהל מחלקת עיניים ומנהל מרפאת הקרנית באסף הרופא. בעבר היה יו"ר חוג הקרנית הארצי. הוא מעורכי כתב העת הבין-לאומי העוסק בחקר חלת הקרנית, חבר באיגוד האמריקני לרפואת עיניים ובחברה האמריקנית לניתוחי קטרקט וכן נציג ישראל בחברה האסיאתית לניתוחי קרנית.

ד"ר דוד צדוק (באדיבות דוברות אסף הרופא)

ד"ר דוד צדוק (באדיבות דוברות אסף הרופא)

עם סיום תפקידו אמר פרופסור גרזוזי כי פעילותו התמקדה בחיזוק הקשרים הבין-לאומיים, בהעמקת שיתוף הפעולה עם האופטומטריסטים ובהעברת מרכז האיגוד לחיפה. "נוצרו קשרים חשובים", הדגיש, "והאיגוד החל לפעול בשיתוף פעולה עם האקדמיה הבין-לאומית של ארה"ב לרפואת עיניים והארגון האחראי על מדיניות ותכניות חינוך של רפואת עיניים ברחבי העולם. נוסף לכך, איגוד רופאי העיניים בישראל החל בהפקת עיתון אינטרנטי שהוא השלוחה האירופית של ה-Academy Express. האיגוד תמך והשתתף במשלחות בין-לאומיות רבות, לרבות משלחות הומניטריות. אורגנו כנסי רפואת עיניים דו-לאומיים עם הודו, פינלנד ובורמה". פרופסור גרזוזי פעל להקמת בית הספר לאופטומטריה במסגרת לימודי החוץ של אוניברסיטת ת"א .

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  המרכז הרפואי "בני ציון",  המרכז הרפואי "אסף הרופא",  דוד צדוק
תגובות